0533 889 9222      0850 840 4563

Özel Kıbrıs Turları

Biz konforlu otomobillerimizle rehberli, kişiselleştirilmiş ve esnek Kıbrıs turları sunuyoruz. İlgi alanlarınıza bağlı olarak size özel güzergah veya konaklama önerebiliriz. Kıbrıs'taki vaktinizi en iyi şekilde değerlendirip tadını çıkarın.

Ercan Taksi olarak, özel Kuzey Kıbrıs ada turu isteyen küçük ve büyük aileler/gruplar için uygun özel güzergahlar kolaylıkla ayarlayabiliriz. Tüm Kuzey Kıbrıs'ta kendi rotanızı seçebilirsiniz; bize görmek veya yapmak istediklerinizi söyleyin ve biz size uygun bir güzergah seçelim; ya da sadece var olan turlarımızdan birini seçin ve yolculuk gününüz için hemen bir aracınız olsun.

Bireyler, çiftler ve küçük aileler için Kuzey Kıbrıs'ta gezilip görülecek her yer için geziler ayarlayabiliriz. Ada çevresinin yanı sıra Lefkoşa, Girne, Karpaz ve Mağusa alışveriş turları gibi daha bilinen güzergahların da kaçırılmaması gerektiğini düşünüyoruz

Eğer tatiliniz zaten planlanmış ya da seyahat acentenizle ayırtıldıysa, biz yine de sizin için geziler düzenleyebiliriz ve bundan mutluluk duyarız; sadece bizimle temasa geçmeniz yeterli.

Kuzey Kıbrıs Turlarımız:
Kyrenia- Lapta bölgesi turu: 5-6 saatlik gezi (4 koltuklu için saat başına 20 GBP, 6 koltuklu için saat başına 25 GBP).

Girne -Guzelyurt bölgesi turu: 6-7 saatlik gezi (4 koltuklu için saat başına 20 GBP, 6 koltuklu için saat başına 25 GBP)

Lefkoşa - Gazimağusa bölgesi turu: 6-7 saatlik gezi ( 4 koltuklu için saat başına 20 GBP, 6 koltuklu için saat başına 25 GBP).

Karpaz - St.Apostolos Andreas Manastırı, Karpaz - Kuzey Kıbrıs bölgesi turu: 7-8 saatlik gezi (4 koltuklu için saat başına 25 GBP, 6 koltuklu için saat başına 30 GBP)
Back to Top