0533 889 9222      0850 840 4563

Ercan Transferleri

Kıbrıs'ta 3 havaalanı vardır. Bunlardan ikisi, Güney Kıbrıs'ta bulunan Larnaka ve Baf havaalanlarıdır. Üçüncüsü Ercan Havaalanı'dır. Başkent Lefkoşa'ya yakın ve Girne merkeze sadece yarım saatlik mesafede yer alır. Ercan taksi Ercan Havaalanı'ndan tüm Kıbrıs'a taksi hizmeti sunmaktadır. Lefkoşa'dan 20 dakika uzaklıkta Kuzey Kıbrıs'taki tek havaalanı Ercan Havaalanı'dır. Ercan Havaalanı'ndan Girne 40 dakika ve Gazimağusa 35 dakika uzaklıktadır.

Kuzey Kıbrıs'ı ziyaret ediyor ve konaklama rezervasyonunuza havaalanı transferi dahil değilse, taksi için sıraya girmek yerine değerlendirebileceğiniz güzel bir seçenek var. Belki rezervasyonunuza otobüs transferi dahil, ama bir saat kadar transfer sürenizi kısaltabilecek biraz daha şık bir alternatif mi arıyorsunuz? Vardığınızda Ercan Havalimanı içinde sizi karşılamayı bekleyen ve yakındaki özel taksiye sizi eşlik edecek bir şoförünüz olsun. Konaklayacağınız yere daha konforlu ve daha kısa sürede varacaksınız.

Nasıl çalışır:
Ercan Havaalanına varışınızda, şoförümüz veya temsilcimiz siz karşılama salonuna girerken, adınızın yazılı olduğu bir kart tutarak sizi bekliyor olacak. Bagajınıza yardımcı olacak, taksinize eşlik edecek (dışarıdaki taksi sırasında beklemeden) ve hiçbir gizli ekstra ücret olmaksızın rezerve ettiğiniz fiyata sizi gideceğiniz yere ulaştıracak!

Eğer uçuşunuzda bir gecikme olursa, şoförümüz hiçbir ekstra ücret olmadan sizi bekleyecek.

Konakladığınız yerden ayrılmanız sırasında, şoförümüz kararlaştırılan zamanda kaldığınız yerin ana girişine sizi karşılamaya gelecek ve daha sonra Ercan Havaalanı Gidişler katına ulaştıracak, yine hiçbir gizli ekstra ücret olmaksızın rezerve ettiğiniz fiyata!
Back to Top