0533 889 9222      0850 840 4563

Hakkımızda

Hava taşımacılığı ve yolcu talebinin hızla artmasıyla, 2003 yılından bu yana bölgesel ulaşıma yatırım yapan firmamız GM Kıbrıs, turizmin birçok alanında kusursuz ve aktif hizmet sunmayı ilke edinmiştir.


Bu faaliyetlerimizin en önemlilerinden biri bireysel misafirler ve gruplar için havaalanı, otel, özel transfer hizmetleri sunmaktır. GM Kıbrıs, VIP transfer hizmetleri alanında pazar lideri konumundadır.


Firmamız yüksek hizmet kalitesi ile güçlü ve güvenilir bir teknoloji altyapısını birleştirmiştir, ve Kıbrıs web portalı üzerinden online erişilebilir hizmet ağı www.ercantaxi.com'u kurmuştur.


Havaalanlarının tatil ve iş gezilerinin başlangıç noktası olduğunun farkındayız, bu yüzden siz değerli misafirlerimizin tatillerine mükemmel bir başlangıç yapabilmesi için 24 saat çalışıyoruz.


ercantaxi.com Kıbrıs havaalanlarında hizmet vermektedir ve firmamız araçlarının temizlik ve bakımına titizlikle dikkat ediyoruz. Standart transfer araçlarına ek olarak, VIP araçlarla da hizmetinizdeyiz.


Hizmet sektöründe firmamızın en önemli artısı, bu sektörünün en önemli parçası olan işgücü kalitesidir. Bizim için en önemli şey, müşteri memnuniyetidir. Profesyonel ekibimiz size güvenli ve konforlu bir yolculuğun yanı sıra en iyi hizmeti sunmaktadır. Ercantaxi.com olarak misyonumuz; tüm yolcularımızın taleplerini en üst düzeyde sağlamak ve siz değerli müşterilerimize güvenli, yüksek kalitede, mükemmel hizmetler sunmaktır. Profesyonel ekibimiz her zaman size en özel hizmetleri sunmak için çalışıyor ve sizden gelen talepleri ve soruları cevaplamaktan memnun olacaklardır.

Back to Top